Móricz Zsigmond: Sárarany. Tizedik kiadás. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadó... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500019/Moricz-Zsigmond-Sararany-Tizedik-kiadas-Bp-en-Athenaeum-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszo~II2250379
2250379
17305
380
Beschreibung: Móricz Zsigmond: Sárarany. Tizedik kiadás. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szerző aláírásával + azonosítatlan aláírással.
: karap_norbert
Katalognummer: