17393.
380. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Késmárky Levente: II. Rákóczi Ferenc szabadságharca. Nemes Mihály rajzaival. Bp.,é.n.,Palladis, Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, szétvált kötéssel.