Fekete István: Zsellérek. Bp. (cca 1940), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés. Előzéklapon ajándékozási sorokkal 1940-ből és későbbi tollas névbejegyzéssel, máskülönben jó állapotban.