Fehér Jenő: Időjós állatok és növények. Bp., 1943., (Athenaeum-ny.), 140+2 p. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző által dedikált.