Zsolnay családi címeres tányér. Levonóképes, jelzett, Kossuch János bu... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Zsolnay-csaladi-cimeres-tanyer-Levonokepes-jelzett-Kossuch-Janos-budapesti-uzlete-felirat~II2237991
2237991
11134
379
Beschreibung: Zsolnay családi címeres tányér. Levonóképes, jelzett, Kossuch János budapesti üzlete felirattal. Kopásokkal. d: 20 cm
: karap_norbert