1938 Jelzett, art deco festett, mázas fej, sérült, ragasztott, 12x10 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500004/1938-Jelzett-art-deco-festett-mazas-fej-serult-ragasztott-12x10-cm~II2240461
2240461
11019
379
Art-ceramics
Beschreibung: 1938 Jelzett, art deco festett, mázas fej, sérült, ragasztott, 12x10 cm
: karap_norbert