1923. "III. osztályú nem katonai állományú Tiszti Szolgálati Jel" kitü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Numismatik/Militaria~2000017/1923-III-osztalyu-nem-katonai-allomanyu-Tiszti-Szolgalati-Jel-kituntetes-mellszalagon-~II2198095
2198095
31597
379
Military
Numismatik
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: 1923. "III. osztályú nem katonai állományú Tiszti Szolgálati Jel" kitüntetés, mellszalagon (39x35mm) T:1- kopott aranyozás
Hungary 1923. "Non-military Long Service Cross 3rd Class" decoration with ribbon (39x35mm) C:AU gold plating worn
NMK 353.
: ttg