1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, kissé kopott "BREITNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCZA 2" gyártói tokban T:2 Hungary 1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon, in original, slightly worn "BREITNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCZA 2" makers case C:XF NMK 245.