Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 115

Fritz Mihály (1947-) 1991. Megszálló szovjet csapatok kivonulása / KONYEC aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1- (PP)
30777.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / KONYEC" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1- (PP)

Rufpreis:
3 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1991. Megszálló szovjet csapatok kivonulása / KONYEC aranyozott Br piefort emlékérem saját (65mm) T:1- (PP)
30778.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / KONYEC" aranyozott Br piefort emlékérem saját (65mm) T:1- (PP)

Rufpreis:
5 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1991. 90 éves a Magyar Numizmatikai Társulat / MNT Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30779.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "90 éves a Magyar Numizmatikai Társulat / MNT" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
5 000 HUF
30780.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Fritz Mihály (1947-) 1995. 300 éves a Kapucinus Rend Móron / Brindizi Szent Lőrinc török elleni győztes csatája - Csókakővár Ag emlékérem, peremen SZG jelzett (37,95g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30781.

Fritz Mihály (1947-) 1995. "300 éves a Kapucinus Rend Móron / Brindizi Szent Lőrinc török elleni győztes csatája - Csókakővár" Ag emlékérem, peremen "SZG" jelzett (37,95g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina

Rufpreis:
8 000 HUF
Fűz Veronika (1951-) DN Albert Schweitzer 1875-1965 kétoldalas Br emlékérem (100mm) T:2
30782.

Fűz Veronika (1951-) DN "Albert Schweitzer 1875-1965" kétoldalas Br emlékérem (100mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
11
Gömbös László (1926-) 1982. Nemzetközi Gyógyszerészeti Szimpózium Kőszeg 1982 Br emlékérem (76mm) T:2 Hungary 1982. International Symposium on Hospital Pharmacy Kőszeg 1982 Br commemorative medal. Sign.: László Gömbös (76mm) C:XF Cs. M. 1129.
30783.

Gömbös László (1926-) 1982. "Nemzetközi Gyógyszerészeti Szimpózium Kőszeg 1982" Br emlékérem (76mm) T:2 Hungary 1982. "International Symposium on Hospital Pharmacy Kőszeg 1982" Br commemorative medal. Sign.: László Gömbös (76mm) C:XF Cs. M. 1129.

Rufpreis:
1 800 HUF
Janzer Frigyes (1939-) 1976. Tétény Promontor Művészeti Napok Br plakett (85mm) T:2
30784.

Janzer Frigyes (1939-) 1976. "Tétény Promontor Művészeti Napok" Br plakett (85mm) T:2

Rufpreis:
4 000 HUF
Kalmár Márton (1946-) 1985. X. Egészségnevelési Szakoktatási Konferencia Szeged 1985 Br emlékérem (79mm) T:2
30785.

Kalmár Márton (1946-) 1985. "X. Egészségnevelési Szakoktatási Konferencia Szeged 1985" Br emlékérem (79mm) T:2

Rufpreis:
1 400 HUF
Kampfl József (1938- ) 1981. Dr. Politzer Ádám orvosprofesszor Br nagyméretű plakett. Dr. Adam Politzer / XII. World Congress of Oto-Rhino-Laryntology - Budapest Hungary - Anno 1981 (100mm) T:2 Csoma: 486.
30786.

Kampfl József (1938- ) 1981. "Dr. Politzer Ádám orvosprofesszor" Br nagyméretű plakett. "Dr. Adam Politzer / XII. World Congress of Oto-Rhino-Laryntology - Budapest Hungary - Anno 1981" (100mm) T:2 Csoma: 486.

Rufpreis:
8 000 HUF
Kampfl József (1938- ) 1990. Albert Schweitzer 1875-1965 / 3. Zeneterápiás Konferencia 1990 március 31 Pécs öntött Br emlékérem (69mm) T:2
30787.

Kampfl József (1938- ) 1990. "Albert Schweitzer 1875-1965 / 3. Zeneterápiás Konferencia 1990 március 31 Pécs" öntött Br emlékérem (69mm) T:2

Rufpreis:
4 000 HUF
Kampfl József (1938- ) 1990. A Széchenyi családi találkozó emlékére / Nagycenk 1990. július 20-23 kétoldalas, öntött Br emlékérem (94mm) T:1-
30788.

Kampfl József (1938- ) 1990. "A Széchenyi családi találkozó emlékére / Nagycenk 1990. július 20-23" kétoldalas, öntött Br emlékérem (94mm) T:1-

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF