Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 115

Bozó Gyula (1913-2004) 1994. Nemzeti Engesztelő Zarándoklat / Fatimai szentély Szűzanya szobra peremén jelzett Ag emlékérem (35,91g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30764.

Bozó Gyula (1913-2004) 1994. "Nemzeti Engesztelő Zarándoklat / Fatimai szentély Szűzanya szobra" peremén jelzett Ag emlékérem (35,91g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06
Bozó Gyula (1913-2004) DN Gr. Széchenyi István / A legnagyobb magyar fém emlékérem (42,5mm) T:2 (PP)
30765.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Gr. Széchenyi István / A legnagyobb magyar" fém emlékérem (42,5mm) T:2 (PP)

Rufpreis:
1 400 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) DN Kossuth Lajos / A Leghívebb Magyar Ag és Br emlékérem szett, Ag peremén SZG beütéssel (3xklf) (36,62g/0.925/42,5mm) T:1-, 1- (PP)
30766.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Kossuth Lajos / A Leghívebb Magyar" Ag és Br emlékérem szett, Ag peremén "SZG" beütéssel (3xklf) (36,62g/0.925/42,5mm) T:1-, 1- (PP)

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Búza Barna (1910-2010) ~1965. Semmelweis Ignác Fülöp 1818-1865 öntött Br emlékérem (95mm) T:2
30767.

Búza Barna (1910-2010) ~1965. "Semmelweis Ignác Fülöp 1818-1865" öntött Br emlékérem (95mm) T:2

Rufpreis:
4 000 HUF
Búza Barna (1910-2010) 1973. Dr. Jantsek Gyula - 1914-1973 / aláírások Br emlékérem (84mm) T:2
30768.

Búza Barna (1910-2010) 1973. Dr. Jantsek Gyula - 1914-1973 / aláírások" Br emlékérem (84mm) T:2

Rufpreis:
2 400 HUF
Czinder Antal (1937-) ~1970. Artisjus / Kikilay Teréz 10 év - Sokéves eredményes munkájáért öntött Br emlékérem (97mm) T:2 anyaghiba
30769.

Czinder Antal (1937-) ~1970. "Artisjus / Kikilay Teréz 10 év - Sokéves eredményes munkájáért" öntött Br emlékérem (97mm) T:2 anyaghiba

Rufpreis:
5 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István Br emlékérem, eredeti dísztokban (70mm) T:1
30770.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" Br emlékérem, eredeti dísztokban (70mm) T:1

Rufpreis:
2 400 HUF
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium aranyozott ezüst emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól, összesen 1kg, a következő felosztásban: Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje (313g/0.925) + Szent Korona / Rakamazi Korong (313g/0.925) + Attila kardja / Tarsoly (315g/0.925) + Szent István pénze / Lovasíjász (31g/0.925) + Szent István szobor / Turul (31g/0.925) az aranyozás több helyen lekopott T:PP karc, oxidáció R! / Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different gold plated silver (0.925) medallions in orginal case, all in all 1kg. Sign.: Zsuzsanna Csóka C:PP worn gilding, oxidation, scratched R!
30771.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" aranyozott ezüst emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól, összesen 1kg, a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (313g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (313g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (315g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (31g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (31g/0.925) az aranyozás több helyen lekopott T:PP karc, oxidáció R! / Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different gold plated silver (0.925) medallions in orginal case, all in all 1kg. Sign.: Zsuzsanna Csóka C:PP worn gilding, oxidation, scratched R!

Rufpreis:
240 000 HUF
648,65
705,88
Csontos László (1925-2013) 1981. Albert Schweitzer 1875-1965 Br plakett (115mm) T:2
30772.

Csontos László (1925-2013) 1981. "Albert Schweitzer 1875-1965" Br plakett (115mm) T:2

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Edvi Illés György (1911-1991) 1937. ifj. Joó Gyula Br plakett (105x138mm) fa alapon. (140x200 mm) T:2
30774.

Rufpreis:
5 000 HUF
Erdey Dezső (1902-1957) 1948. Dr. Czéday Pommersheim Ferenc 1938-1948 Br emlékplakett (83mm) T:1-
30775.

Erdey Dezső (1902-1957) 1948. "Dr. Czéday Pommersheim Ferenc 1938-1948" Br emlékplakett (83mm) T:1-

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Fábri Ignác 1912. Magyar Athletikai Club - Emlékül hű atlétájának a M.A.C. 1912 a klub Margit-szigeti épületét ábrázoló jelzett Ag plakett (70,41g/0.800/49x81mm) T:2 HP 2150.var
30776.

Fábri Ignác 1912. "Magyar Athletikai Club - Emlékül hű atlétájának a M.A.C. 1912" a klub Margit-szigeti épületét ábrázoló jelzett Ag plakett (70,41g/0.800/49x81mm) T:2 HP 2150.var

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF