13268.
379. Gelaufene Fernauktion
Plakat
3 000 HUF
11
1940 Róna Emy (1904-1988): Baleset ellen védekezz ha boldogulni akarsz, O.T.I.Balesethárítási Propagandája, Bp., Klösz-ny., jelzett a nyomaton, sérült, lapszéli hiánnyal, 55x42 cm