2 db Monacot ábrázoló, akvarellek után készült nyomat, üvegezett keret... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500011/2-db-Monacot-abrazolo-akvarellek-utan-keszult-nyomat-uvegezett-keretben-24x35-cm-keret-be~II2244038
2244038
11582
379
Flea Market
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: 2 db Monacot ábrázoló, akvarellek után készült nyomat, üvegezett keretben, 24x35 cm, keret belső méret: 28×38 cm
: kozár_edit