Drucksachen

Zahl der Lose: 264

Reich Károly (1922-1988): Illusztráció, ofszet, papír, paszpartuban, 18x11 cm
13223.

Rufpreis:
2 000 HUF
Munkácsy Mihály (1844-1900): Ujoncozás, heliogravűr, Bp., Singer és Wolfner, foltos, a szélén szakadt, 13x21 cm
13224.

Rufpreis:
2 000 HUF
Sas, 3 db nyomat, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 26×19 cm
13225.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes nyomtatvány tétel, underground plakátok
13226.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
8 db színnyomat Hornyánszky Viktor sajtójából, kartonlapra ragasztva
13227.

Rufpreis:
800 HUF
4 db kiadvány: Tamáska Péter - A linzi posztómanufaktura kereskedelmi kapcsolatai Magyarországon a XVIII. század hetvenes éveitől a XIX. század első évtizedéig, Vidinszky Emőke - Borsod-Abaúj-Zemplén megye helységneveinek rendszere, Komáromy József - A történeti település szerkezeti és formaváltozásai Miskolc belvárosának helyrajzi térképén (2x)
13228.

Rufpreis:
800 HUF
Szakácskönyv borító nélkül, 51p
13229.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ignácz Erzsébet (szerk.): Borsodi képzőművészek grafikai kiállítása, katalógus, 2 db, egyik borítója kissé szakadt
13230.

Rufpreis:
800 HUF
Művészeti katalógus tétel: A XX. század magyar festészete a miskolci képtárban, Miskolci művészek, Lenkey Zoltán
13231.

Rufpreis:
800 HUF
Művészeti katalógus tétel: Feledy Gyula, Feledy Gyula- Rajzok Babits Mihály verseihez
13232.

Rufpreis:
800 HUF
Művészeti katalógus tétel: Szőnyi István festményei, Bernáth Aurél festőművész kiállítása Miskolci Galéria
13233.

Rufpreis:
800 HUF
cca Die Praxis des modernen Maschinenbaues. Modell Atlas, Hiányos. Kihajtható, több rétegű táblákkal. Egészvászon kötésben.
13234.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF