10675.
379. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 600 HUF
Maurice de Lambert (1873-1952), Ducourtioux & Huillard metszése:A tánc (La danse), 1894 (Art-nouveau illusztráció). Színes litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fa keretben, sérült, foltos. 37,5x28 cm. / Maurice de Lambert (1873-1952), sculpsit Ducourtioux & Huillard:La danse, 1894. Lithography on paper, damaged, spotty, framed with glass, 37,5x28 cm