Dominique Ingres (1780-1867) után J. Chauvet: La famille Stamati. Heli... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500003/Dominique-Ingres-1780-1867-utan-J-Chauvet-La-famille-Stamati-Heliogravur-papir-jelzett-nyo~II2244178
2244178
10692
379
Engravings
Beschreibung: Dominique Ingres (1780-1867) után J. Chauvet: La famille Stamati. Heliogravűr, papír, jelzett nyomtatva a metszeten. Üvegezett fa keretben, 26×21 cm
: tánczos_gábor