Vörös Edit (?-), Tóth Imre (?-): VÍparti virágzás. Olaj, farost, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Voros-Edit-Toth-Imre-VIparti-viragzas-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-autogrC3~II2242807
2242807
10504
379
Beschreibung: Vörös Edit (?-), Tóth Imre (?-): VÍparti virágzás. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült fa keretben, 30×40 cm
: kozár_edit