Vidéky Brigitta (1911-2017): Nő karosszékben. Vegyes technika, karton, jelzett. Hátoldalán feliratozott, mely szerint 1981-ben csoportos kiállításon szerepelt a mű 81/246 sz. alatt. Üvegezett fa keretben, 44,5×34 cm