10497. 379. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Véssey Gábor (1948-): Epitáfeum. Hidegtű, merített papír, jelzett és datált (Véssey 2000.), számozott (18/20), üvegezett fa keretben, 29,5×19,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit