Varga Nándor Lajos (1895-1978): Duna-parton. Színezett rézkarc, papír... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Varga-Nandor-Lajos-1895-1978-Duna-parton-Szinezett-rezkarc-papir-kartonon-jelzett-foltos-~II2217249
2217249
10489
379
2200
Beschreibung: Varga Nándor Lajos (1895-1978): Duna-parton. Színezett rézkarc, papír kartonon, jelzett, foltos, 29,5×40 cm
: tánczos_gábor