Szegvári Károly (1920-2002): Női portré. Olaj, vászon, jelzett. Üvegez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szegvari-Karoly-1920-2002-Noi-portre-Olaj-vaszon-jelzett-Uvegezett-fa-keretben-60x50-c~II2239363
2239363
10442
379
30000
Beschreibung: Szegvári Károly (1920-2002): Női portré. Olaj, vászon, jelzett. Üvegezett fa keretben, 60x50 cm
: scanner