Simon Zoltán (1950-): II. János Pál. Rézkarc, papír, jelzett, lap sark... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Simon-Zoltan-1950-II-Janos-Pal-Rezkarc-papir-jelzett-lap-sarkaiban-kisse-megtort-es~II2235854
2235854
10413
379
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Simon Zoltán (1950-): II. János Pál. Rézkarc, papír, jelzett, lap sarkaiban kissé megtört és foltos. 18x11,5 cm
: kh