Rácz András (1926-2013): Fák. Olaj, papír, jelzett (R), 49x39 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Racz-Andras-1926-2013-Fak-Olaj-papir-jelzett-R-49x39-cm~II2245233
2245233
10381
379
40000
Beschreibung: Rácz András (1926-2013): Fák. Olaj, papír, jelzett (R), 49x39 cm
: kozár_edit