Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Kukoricatépők. Olaj, vászon, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Mesterhazy-Denes-1900-1949-korul-Kukoricatepok-Olaj-vaszon-jelzett-Neobarokk-stilusu~II2237338
2237338
10307
379
28000
Rufpreis:
28 000 HUF 75,68 EUR , 82,35 USD
Beschreibung: Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Kukoricatépők. Olaj, vászon, jelzett. Neobarokk stílusú, sérült fa keretben, 60×80 cm
: scanner