5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Lóránt János Demeter (1938): Emberek - állatok. Rézkarc, merített papír, jelzett, művészpéldány E/A XIX/XX. Üvegezett fa keretben, 19,5x28,5 cm