10237. 379. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Kéri Imre (1945- ): Caravaggionál. Mezzotinto, merített papír, jelzett, számozott (19/20), üvegezett fa keretben, 20,5×24,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit