10225. 379. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
Kádas István (1941-): Bazilika Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, hátoldalán a művész bélyegzőjével. 14,5×9,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kh