10200. 379. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 800 HUF
0 HUF
Joachim József (1897-1954): Templom, Budafok. Olaj, karton, sérült. Kétoldalas mű, hátoldalán: Kisduna, Budafok. Jelzés nélkül, 30x40 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit