Jelzés nélkül: Havas táj. Olaj, karton, hullámos, fa keretben, 21×29 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Havas-taj-Olaj-karton-hullamos-fa-keretben-21C39729-cm~II2197769
2197769
10636
379
3200
Rufpreis:
3 200 HUF 8,65 EUR , 9,41 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Havas táj. Olaj, karton, hullámos, fa keretben, 21×29 cm
: kozár_edit