Hévizi Éva (1946-): Romok. Akvarell, papír, jelzett és datált (Hévizi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Hevizi-Eva-1946-Romok-Akvarell-papir-jelzett-es-datalt-Hevizi-Eva-78-lap-hatoldalC3~II2192773
2192773
10174
379
4800
Rufpreis:
4 800 HUF 12,97 EUR , 14,12 USD
Beschreibung: Hévizi Éva (1946-): Romok. Akvarell, papír, jelzett és datált (Hévizi Éva 78), lap hátoldalán autográf felirattal és szélein ragasztás nyomaival, 32x51 cm
: kozár_edit