10172. 379. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Hermann Lipót (1884-1972): "Társaim arczáról...", Petőfi-illusztráció, színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül, sérült, 27,5×38 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit