Fratuli 935 jelzéssel: Velencei vitorlások. Olaj, karton, hátoldalán M... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Fratuli-935-jelzessel-Velencei-vitorlasok-Olaj-karton-hatoldalan-MNG-kiviteli-pecsettel-U~II2210728
2210728
10126
379
30000
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: Fratuli 935 jelzéssel: Velencei vitorlások. Olaj, karton, hátoldalán MNG kiviteli pecséttel. Üvegezett, díszes fa keretben, 30×40 cm
: kozár_edit