Frank jelzéssel: Merengő. Lavírozott tus, papír, kartonra kasírozva, l... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Frank-jelzessel-Merengo-Lavirozott-tus-papir-kartonra-kasirozva-lap-teteje-serult-SerC3~II2195780
2195780
10124
379
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Frank jelzéssel: Merengő. Lavírozott tus, papír, kartonra kasírozva, lap teteje sérült. Sérült fa keretben 29x22,5 cm
: kozár_edit