Egry jelzéssel: Hegyvidéki táj. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Egry-jelzessel-Hegyvideki-taj-Pasztell-papir-jelzett-Uvegezett-serult-fa-keretben-28-5~II2222418
2222418
10096
379
6500
Beschreibung: Egry jelzéssel: Hegyvidéki táj. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 28,5x41 cm
: scanner