Dobozy Jenő (?-?): Napfényes utca. Olaj, vászon, jelzett és datált (Do... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Dobozy-Jeno-Napfenyes-utca-Olaj-vaszon-jelzett-es-datalt-Dobozy-Jeno-924-Uvegeze~II2240878
2240878
10090
379
Beschreibung: Dobozy Jenő (?-?): Napfényes utca. Olaj, vászon, jelzett és datált (Dobozy Jenő 924). Üvegezett, sérült régi fa keretben, 48×58 cm
: scanner