Csók R. jelzéssel: Neuré, 2004 (konstruktivista kompozíció. Olaj, vász... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csok-R-jelzessel-Neure-2004-konstruktivista-kompozicio-Olaj-vaszon-hatoldalan-felirat~II2241857
2241857
10081
379
Beschreibung: Csók R. jelzéssel: Neuré, 2004 (konstruktivista kompozíció. Olaj, vászon, hátoldalán feliratozott, 30×40 cm
: kozár_edit