Bordás Ferenc (1911-1982): Virágok. Fametszet, papír, jelzett, üvegeze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bordas-Ferenc-1911-1982-Viragok-Fametszet-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-47C39733-cm~II2244415
2244415
10055
379
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: Bordás Ferenc (1911-1982): Virágok. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 47×33 cm
: kozár_edit