10011. 379. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 200 HUF
0 HUF
Artner Margit (1954-): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (45/100), hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége bélyegzővel, lap széle foltos, 16×22 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kh