Gila András-Őri Róbert: A gazdaságos üzemvezetés. Bp.,é.n., Gépészek O... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1000011/Gila-Andras-Ori-Robert-A-gazdasagos-uzemvezetes-Bp-en-Gepeszek-Orszagos-Szovetsege~II2179594
2179594
17267
379
Books: Technics
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Gila András-Őri Róbert: A gazdaságos üzemvezetés. Bp.,é.n., Gépészek Országos Szövetsége. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, szétvált kötéssel (80-81.) oldal között.)
: karap_norbert