15631.
379. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1940], Pantheon, 320 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.