15085.
379. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Kollin Ferenc: Budapesti üdvözlet. Benne térkép-melléklettel. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés sérül papírtokkal.