15064.
379. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Greenhorn: Három világrész csavargója. Ford.: Lengyelné Vértes Lenke. A világjárás hősei. Bp.,é.n.,Utazási Könyvek. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.