15025.
379. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
George MacMunn: The Living India. Its romance and realities. London, 1934.,G. Bell and Sons. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal, egy térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.