Dr. Joseph Lauterer: China. Das Reich der Mitte einst und jetzt. Nach seinen Reisen und Studien geschildert von: - - . Leipzig, 1910., Otto Spamer. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.