15019.
379. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
A Tanácsköztársaság eseményei, emlékei Borsod-Abauj-Zemplén megyében. Összeáll.: Kluger Lászlóné-Hubay Ágnes. Miskolc, 1968., II. Rákóczi Ferenc Könyvtár, 6+189 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Megjelent 800 példányban.