17175.
379. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
Dr. Bucsányi: Napfény gyógyhatása és a napfürdÅ‘. Bp., [1913.], Légrády, 192+4 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, sérült, javÃtott gerinccel.