Dr. Alfres Adler. Emberismeret. Gyakorlati individuálpszichológia. Fordította Kulcsár István. Fordító által dedikálva. Bp., 1933, Győző Andor. Félvászon-kötésben. A gerince sérült, a borító kopott.