Baunard: De Sonis Gaston tábornok élete. Esztergom, 1906, Esztergomi P... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~1000005/Baunard-De-Sonis-Gaston-tabornok-elete-Esztergom-1906-Esztergomi-Papnovendekek-Magyar-Egyha~II2236813
2236813
16558
379
Books: Military
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: Baunard: De Sonis Gaston tábornok élete. Esztergom, 1906, Esztergomi Papnövendékek Magyar Egyházirodalmi Iskolája. Kiadói kissé kopott vászonkötés. CÃmlapon ajándékozási sorokkal és névbejegyzéssel. ElsÅ‘ néhány lap kissé foltos.
: kozár_edit