Kúnos Ignác: Mimózák és krizántémok. Nipponföldi mesevilág. Bp.,[1930]... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000018/Kunos-Ignac-Mimozak-es-krizantemok-Nipponfoldi-mesevilag-Bp-1930-Keleti-Mesekonyvek-~II2244224
2244224
17424
379
Books: Tales
Beschreibung: Kúnos Ignác: Mimózák és krizántémok. Nipponföldi mesevilág. Bp.,[1930],Keleti Mesekönyvek Kiadóhivatala,(Világosság Rt-ny.), 207+1 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
: kozár_edit