Diezels Niederjagd. Neunte Auflage herausgegeben von Gustav Freiherrn von Nordenflycht. Berlin, 1903, Paul Parey. Kiadói vászonkötésben, sérült gerinccel, mintás lapélekkel, német nyelven.