Szimonidesz Lajos: A világ vallásai I.-II. kötet. Komplett. Dante kiad... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000004/Szimonidesz-Lajos-A-vilag-vallasai-I-II-kotet-Komplett-Dante-kiadas-kiadoi-egeszvaszon-~II2242142
2242142
15761
379
Books: History
Beschreibung: Szimonidesz Lajos: A világ vallásai I.-II. kötet. Komplett. Dante kiadás, kiadói egészvászon kötésben, gerincen sérülésekkel.
: karap_norbert